Cím:
2200 Monor, Kossuth L. u. 147.

Telefon:
06 29 411 309

>>USZODAMESTERI ÁLLÁS <<

 A Monor Városi Uszoda uszodamesteri végzettséggel rendelkező munkatársat keres rész- illetve teljes munkaidőben.

Továbbá az esetlegesen nem szakirányú képzettséggel rendelkező jelentkezőket is várjuk csapatunkba. Cégünk ebben az esetben a képesítés megszerzésének költségeit átvállalja és egy garantált munkaszerződés formájában foglalkoztatja a leendő munkavállalót.

Feladatok: a medencében, a medencetérben és a szaunában tartózkodók életének, testi épségének védelme, a házirend betartatása, az úszómedence,tanmedence és környezete tisztaságának, valamint előírt vízminőségének biztosítása, a szauna előírás szerinti működtetése
és a munkakörhöz tartozó ellenőrzési és adminisztratív feladatok teljeskörű ellátása.

Elvárások:

• uszodamesteri végzettség,
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
• pontos, felelősségteljes munkavégzés,
• büntetlen előélet,
• több műszakos munkarend vállalása.

Kérjük, hogy önéletrajzát a uszoda@kovalzrt.hu e-mail címre küldje el!

A további részletekről érdeklődni személyesen is lehetséges az uszodavezetőnél.

Kövál Nonprofit Zrt.

Nincs további aktuális állásajánlatunk!
Kövál Zrt.
Telefon: 06 29 411 309
Fax: 06 29 611-300